ALARM-OSP Wydminy nietypowe wezwanie.

Dziś strażacy z OSP Wydminy zostali zadysponowani  do nietypowej akcji w miejscowości Sucholaski na drodze wojewódzkiej, gdzie doszło do rozlania śliskiej substancji wraz z częściami ryb, blokującej ruch na około godzinę. W działaniach ratowniczych brały udział jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Wydmin.

Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej, gdzie na jezdnię wylała się śliska substancja, która w połączeniu z częściami ryb utworzyła niebezpieczną przeszkodę dla ruchu pojazdów. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały skierowane jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Wydmin.

Po przybyciu na miejsce strażacy przystąpili do zabezpieczania miejsca zdarzenia i usunięcia substancji z drogi. Zastosowano specjalne środki sorpcyjne, aby zneutralizować substancję i usunąć ją z jezdni. Części ryb zostały usunięte, a droga została dokładnie wyczyszczona.

Akcja ratownicza przeprowadzona została sprawnie i profesjonalnie, dzięki zaangażowaniu strażaków z OSP Wydmin. Dzięki ich szybkiej reakcji udało się usunąć niebezpieczną przeszkodę z drogi i przywrócić normalny ruch na drodze wojewódzkiej.

Warto podkreślić, że takie zdarzenia mogą stanowić poważne zagrożenie dla kierowców i innych uczestników ruchu drogowego, dlatego ważne jest, aby działać szybko i profesjonalnie w przypadku takich nietypowych sytuacji. Działania ratownicze jednostek OSP, takich jak OSP Wydmin, odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa na drogach i ochronie życia i mienia.

 

Foto:OSP Wydminy
Foto:OSP Wydminy
Foto:OSP Wydminy