Dachowanie Samochodu Osobowego: Natychmiastowa Akcja Ratunkowa i Interwencja Policji

W zdarzeniu drogowym doszło do dachowania samochodu osobowego, co wymagało szybkiej reakcji służb ratunkowych i interwencji policji. Dzięki sprawnemu działaniu jednostek ratowniczych oraz zorganizowanej akcji sił i środków, udało się skutecznie zaradzić tej trudnej sytuacji.

Siły i Środki Zaangażowane w Akcję Ratunkową:

? JRG Giżycko

  • Jednostka Ratownictwa Technicznego 441[N]21
  • Jednostka Ratownictwa Technicznego 441[N]25

? OSP Miłki

  • Jednostka Ratownictwa Technicznego 449[N]41

? Policja

ZRM (Zespół Ratownictwa Medycznego)

Chronologia Zdarzenia:

Zgłoszenie dotyczące dachowania samochodu osobowego wpłynęło do służb ratunkowych, które natychmiast podjęły działania mające na celu udzielenie pomocy poszkodowanym oraz przywrócenie bezpieczeństwa na miejscu wypadku.

Po przybyciu na miejsce jednostki ratownicze z JRG Giżycko i OSP Miłki przystąpiły do zabezpieczania terenu, udzielania pomocy poszkodowanym i przygotowania do ewentualnej akcji wyciągania z wraku pojazdu.

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia, przeprowadziła wstępne śledztwo i kontrolę ruchu drogowego wokół miejsca wypadku.

Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM) przeprowadził szybkie badania poszkodowanego kierowcy, oceniając jego stan zdrowia i potrzeby medyczne.

 

Zatrzymanie Kierowcy przez Policję:

W wyniku wstępnej analizy zdarzenia i przebadania kierowcy przez ZRM, policja podjęła decyzję o zatrzymaniu kierowcy w związku z podejrzeniem naruszenia przepisów drogowych lub stanu trzeźwości.

Foto:OSP Miłki
Foto:OSP Miłki
Foto:OSP Miłki
Foto:OSP Miłki
Foto:OSP Miłki