Zderzenie Dwóch Samochodów w Orzyszu – Na Szczęście Bez Obrażenia

1 lipca 2024 roku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Wyzwolenia w Orzyszu.

W wyniku kolizji, w której brały udział cztery osoby, w tym dwójka dzieci, nikt nie odniósł obrażeń. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyły służby ratunkowe, które szybko i sprawnie zabezpieczyły teren.

Przebieg Zdarzenia

Zderzenie miało miejsce około południa, kiedy to dwa samochody zderzyły się na ulicy Wyzwolenia w Orzyszu. Na miejsce natychmiast zostały skierowane jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) Orzysz oraz Wojskowej Straży Pożarnej (WSP) Orzysz. Równocześnie na miejsce dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM) Orzysz oraz funkcjonariusze policji.

Akcja Ratunkowa

Po przybyciu na miejsce zdarzenia służby ratunkowe natychmiast przystąpiły do zabezpieczania miejsca wypadku i oceny stanu zdrowia uczestników kolizji. Na szczęście okazało się, że żadna z czterech osób podróżujących pojazdami, w tym dwójka dzieci, nie doznała obrażeń. Pomimo braku obrażeń, poszkodowani zostali dokładnie przebadani przez ratowników medycznych, aby wykluczyć jakiekolwiek ukryte urazy.

Uczestnicy Kolizji

W kolizji brały udział dwie osoby dorosłe oraz dwójka dzieci. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu dzieci w fotelikach ochronnych, żadne z nich nie odniosło obrażeń. Rodzice dzieci również wyszli z kolizji bez szwanku, co jest dowodem na to, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas jazdy.

Działania Służb

Służby ratunkowe przeprowadziły wszystkie niezbędne czynności, aby upewnić się, że miejsce wypadku jest bezpieczne. Strażacy z OSP Orzysz oraz WSP Orzysz zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a policja przystąpiła do ustalania przyczyn kolizji. Cała akcja ratunkowa przebiegła sprawnie i zakończyła się po kilku godzinach.

 

Służby na miejscu zdarzenia:

  • 🚒 OSP Orzysz
  • 🚒 WSP Orzysz
  • 🚑 ZRM Orzysz
  • 🚔 Policja
Zderzenie Dwóch Samochodów w Orzyszu – Na Szczęście Bez Obrażenia
Foto:OSP Orzysz