W domu miał specjalistyczną szafę, w której uprawiał marihuanę.

Piscy kryminalni zatrzymali 32-letniego mieszkańca Pisza podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim słoik z suszem roślinnym. W domu mężczyzna miał specjalną szafę z pełnym oprzyrządowaniem, w której rosło 5 krzaków marihuany.

Mieszkaniec Pisza usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz zarzut uprawy konopi innych niż włókniste. Za popełnienie tych przestępstw grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego piskiej komendy zatrzymali 32-letniego mieszkańca Pisza podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie słoik, a w nim susz marihuany, który został zabezpieczony przez kryminalnych.

W dalszej kolejności policjanci przeszukali dom oraz pomieszczenia gospodarcze należące do 32-latka. W jednym z pokoi stała charakterystyczna szafa. W środku było pełne specjalistyczne oprzyrządowanie do uprawy konopi innych niż włókniste. W szafie tej rosło 5 krzaków marihuany o różnej fazie wzrostu. W mieszkaniu policjanci znaleźli też trzy pojemniki plastikowe z suszem roślinnym oraz foliowe zawiniątko z nasionami. Wszystkie te rzeczy zabezpieczyli, a ich właściciela zatrzymali.

Po zebraniu materiału dowodowego 32-latek usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczył posiadania prawie 25 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Drugi odnosił się do uprawy 5 roślin konopi innych niż włókniste. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za ich popełnienie grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Foto:Policja

Foto:Policja
foto:Policja
foto:Policja
foto:Policja
foto:Policja