Sklepowy złodziej alkoholu ,wpadł jak ukradł Kinder Niespodzianki.

Sklepowy złodziej alkoholu ,wpadł jak ukradł Kinder Niespodzianki. 19 grudnia tego roku policyjny patrol zatrzymał 30-latka zaraz po tym, jak dokonał kolejnej kradzieży. Tym razem jego łupem padły „kinder” niespodzianki w ilości 48 sztuk. W okresie trzech miesięcy mężczyzna nakradł w sklepach alkohol o łącznej wartości 2500 złotych. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 1 miesiąca. Za kradzież rozbójniczą grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Od września br. z pólek sklepowych znikał alkoholu. Wszystkie zawiadomienia w sprawie trafiły do policjantów. Wszystko wskazywało, że to jedna i ta sama osoba.

Na podstawie zgromadzonego materiału w sprawie i własnych ustaleniach policjanci wytypowali podejrzanego o kradzieże alkoholu.

W ręce giżyckich policjantów mężczyzna wpadł 19 grudnia zaraz po tym, jak dokonał kolejnej kradzieży w sklepie.

Tym razem jego łupem padły „kinder” niespodzianki w ilości 48 sztuk na kwotę ponad 190 złotych. 30-latek ze śląska usłyszał już zarzuty kradzieży alkoholu na łączna kwotę 2500 złotych oraz zarzuty kradzieży rozbójniczej.

Sąd postanowił o tymczasowym aresztowaniu 30-latka na okres 1 miesiąca. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.